Kariéra

    Co nabízíme

  • Nabízíme zaměstnání v perspektivním oboru se zajímavým ohodnocením, benefity a dalším osobním růstem
  • Pracovní místo v kanceláři v Brně
  • Hlavní pracovní poměr
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávání v oboru a další profesní růst
  • Firemní akce
  • Spolupráci na zajímavých projektech středních a větších rozsahů
  • Možnost práce na homeoffice (dle domluvy)
  • Možnost firemního mobilního tarifu
  • Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností uchazeče
  • Nástup možný ihned

Pozice: junior/senior projektant – TZB

       Platové ohodnocení

Od 30 000 do 50 000 Kč

       Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti TZB
  • Základní orientaci v oboru
  • Znalost AutoCAD (či jiný 2D CAD) a MS Office
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Spolehlivost

       Pracovní náplň

  • Tvorba pasportizace stávajících stavů
  • Projekční činnost v oboru technického zařízení budov (vytápění, ZTI, chlazení, plynoinstalace) – upřesníme na základě osobního pohovoru s uchazečem
  • Návrh teplovodních kotelen a otopných soustav pro bytové domy, polyfunkční domy, průmyslové haly
  • Konzultace a prezentace projektového řešení investorům či projektovým manažerům
  • Tvorba výkazů výměr a rozpočtů
  • Komunikace s obchodními partnery

Pozice: junior/senior projektant – Energetika

Od 30 000 do 60 000 Kč

     Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojní či TZB
  • Znalost AutoCAD (či jiný 2D CAD) a MS Office, znalost AutoCAD Plant 3D výhodou

  • Projekční činnost a navrhování parních, horkovodních i teplovodních kotelen a souvisejících technologií
  • Navrhování horkovodů a parovodů
  • Projektování tlakových zařízení a sestav – příprava dokumentace pro pevnostní výpočty,
  • Návrh parních točivých redukcí a kogeneračních jednotek
  • Koordinace s výpočtáři a tvorba podkladů pro výrobní dokumentaci

     Kontakt

 Své životopisy zasílejte na email: prace@bres.cz